Jak dostać Extra Pensję co miesiąc od Totalizatora Sportowego?

Ludzie lubią i potrzebują marzyć. Jednym z ulubionych, najczęściej powtarzających się marzeń jest wygranie na loterii. A gdyby tak istniała loteria, która nie dość, że umożliwia wygranie sporych pieniędzy, to jeszcze będzie nam je wypłacać przez następnych 20 lat? Poznajcie na czym polega i jak grać w Extra Pensję.

Zasady gry i Extra Pensja wyniki

Zasady grania w Extra Pensję są stosunkowo proste i zbliżone do klasycznego Lotto. W tym przypadku również skreśla się liczby. Jest ich jednak nieco mniej, gdyż wybieramy 5 z 35 liczb oraz oprócz tego 1 z 4. Również w przypadku Extra Pensji możemy zdecydować się na grę na podstawie wybranych liczb albo zdanie się na los, puszczając zakład „chybił trafił”.

Oprócz liczb wybiera się również wysokość pensji, jaką chcielibyśmy otrzymywać. Można grać na jedno lub wiele losowań, zwiększając swoją szansę na wygraną. Choć kwoty przekazywane co miesiąc przez Totalizator może nie wyglądają aż tak spektakularnie, jak kumulacja w Dużym Lotku, to jednak mogą być wystarczające do przyjemnego funkcjonowania przez naprawdę długi czas. Każdy przecież chciałby mieć ekstra premię do pensji, wypłacaną miesięcznie.

Możesz również polubić…