Liczarki do pieniędzy – precyzja, wygoda i higiena pracy

Liczarki do pieniędzy to podstawowe narzędzie pracy w każdym sklepie, firmie czy instytucji, które obracają dużymi kwotami. Choć zdawać by się mogło, że w świetle współczesnej dominacji transakcji bezgotówkowych obrót gotówką nie przysparza już tylu problemów przedsiębiorcom – nic bardziej mylnego.  W większości przedsiębiorstw trudno wyobrazić sobie codzienną pracę bez liczarek. Korzystając z ich pomocy, zaoszczędzamy nie tylko energię, ale przede wszystkim czas, dodatkowo – biorąc pod uwagę ilość zarazków przenoszonych na pieniądzach – dbając o higienę stanowiska pracy i zdrowie pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnych i nowoczesnych liczarek banknotów i bilonu. Na co warto zwrócić uwagę, poszukując produktu skrojonego na Państwa potrzeby i oczekiwania?

  • Liczarki do banknotów – jakie urządzenie warto wybrać?

  • Liczarki bilonu – na co zwrócić uwagę?

  • Szczegóły oferty

Liczarki do banknotów – jakie urządzenie warto wybrać?

Mozolne ręczne liczenie stanu kasy przed otwarciem sklepu i tuż po jego zamknięciu to zmora wielu kierowników czy kasjerów, nie tylko dużych marketów i salonów sprzedaży. Trudno też wyobrazić sobie pracę bez tego narzędzia bankierów, księgowych czy skarbników. Przy wyborze liczarki banknotów powinniśmy pamiętać, że w cenie jest nie tylko niezawodność i precyzja liczenia, ale również wygoda i intuicyjność obsługi. Podstawową kwestią jest prawidłowe umieszczanie banknotów, czemu sprzyjać będzie funkcjonalny i pojemny podajnik. Należy też wyraźny wyświetlacz LCD, który nie będzie nadwyrężał wzroku obsługującego urządzenie. Standardowym wyposażeniem pozostaje w tego rodzaju urządzeniach czujnik, którego zadaniem jest wychwytywanie innego nominału niż ten wskazany do przeliczenia. Liczarki banknotów najnowszej generacji wyposażone są dodatkowo w czujniki UV lub magnetyczne działające w zakresie wykrywania fałszywych banknotów, co podnosi znacznie poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

Liczarki bilonu – na co zwrócić uwagę?

W tego typu maszynach należy zwrócić uwagę na to, jak pojemny jest sorter monet. Liczarki bilonu nowej generacji są bowiem w stanie przeliczyć nawet 300 monet na minutę, co czyni sam proces dużo bardziej ergonomicznym. Urządzenia tego mogę działać na baterie, w standardzie natomiast powinny mieć możliwość podłączenia do sieci.

Szczegóły oferty

Jako firma BCM od lat zaopatrujemy mniejsze i większe firmy w liczarki do pieniędzy. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz nowoczesnych, precyzyjnych i intuicyjnych w obsłudze urządzeń, które usprawnią pracę firmy, sklepu czy instytucji.

Możesz również polubić…