Potrzebujesz niestandardowego opakowania? Wybierz dopasowane do Twoich produktów opakowania styropianowe

Delikatne produkty, wrażliwe i te, dla których wymagany jest zwiększony zakres ochrony, wymagają niestandardowych rozwiązań w zakresie pakowania. Dlatego dopasuj do nich opakowania styropianowe, które zapobiegną uszkodzeniom w trakcie transportu i poprawią ich wizerunek u odbiorcy.

Czym są opakowania styropianowe

Opakowania styropianowe to najbezpieczniejszy sposób pakowania wrażliwych produktów. Łatwo dostosować je do wielkości i kształtów produktów, doskonale amortyzują je w transporcie i izolują od czynników atmosferycznych, panujących na zewnątrz. Dlatego sprawdzają się świetnie do przewozu i przechowywania różnych, wymagających przedmiotów.

Pudełka styropianowe

Pudełka styropianowe, dopasowane do kształtu produktów, używa się do pakowania elektroniki, szkła czy ceramiki. Styropian ma bardzo wysokie właściwości amortyzacyjne, dlatego doskonale chroni sprzęt i delikatne materiały przed pęknięciami, złamaniami i uszkodzeniami. Styropian to także materiał, który dzięki powłoce EPP czy EPS otrzymuje właściwości antystatyczne. Wówczas jest doskonały do przechowywania elektroniki użytkowej, wszelkiego rodzaju aparatury elektronicznej, a także sprzętu medycznego. Pudełko styropianowe doskonale zabezpiecza produkty i jest bardzo trwałe.

Pojemniki styropianowe

Styropian ma także właściwości termoizolacyjne. Dlatego pojemniki styropianowe wykorzystuje się do transportu świeżych produktów spożywczych. Na przykład do zamrożonych ryb. Ich właściwości izolacyjne, świetnie utrzymują niską temperaturę suchego lodu. Z tego samego powodu pojemnik styropianowy doskonale nadaje się do transportu materiałów organicznych, czy też suchych produktów, wymagających właściwej izolacji, nawet przez długi czas. Opakowanie styropianowe ma jeszcze wiele innych zalet.

Opakowania styropianowe — zalety

Poza właściwościami izolacyjnymi, termoizolacyjnymi czy amortyzującymi, styropian ma jeszcze inne zalety. Opakowania styropianowe są lekkie, a dzięki temu wygodne do przenoszenia. Są także wysoce higieniczne, dlatego nadają się do kontaktu z żywnością. Chętnie korzystają z nich bary oferujące jedzenie na wynos.

Gdzie zamówić opakowania styropianowe?

Elektronika, żywność, sprzęt medyczny a może leki? Transport i przechowywanie tego typu produktów w opakowaniach wykonanych ze styropianu to gwarancja higieny, świeżości i skuteczna ochrona przed uszkodzeniami. Firma HIRSCH Porozell to producent opakowań styropianowych, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Zapoznaj się z jego ofertą i wybierz bezpieczny sposób magazynowania i transportu.

Możesz również polubić…