Elementy wciskane – wysoka jakość w dobrej cenie

Dobra firma to taka, która sprzedaje części, ma dużą ofertę, ale także prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli wśród waszych potrzeb znalazły się elementy wciskane typu PEM to jesteście w dobrym miejscu. Firma Norsteel zaopatrzy was wykonane ze stali lub stali nierdzewnej: nakrętki wciskane, kołki wciskane, a nawet koła przemysłowe. Firma oferuje profesjonalne elementy wciskane w konkurencyjnych cenach.

Kołki wciskane – z gwintem lub bez

Oferta jest atrakcyjna i zawiera przeróżne akcesoria i produkty. Dostępne są kołki wciskane z gwintem, który może być klasyczny lub zredukowany, nadający się do wysokich obciążeń. Duga opcja to elementy wciskane bez gwintu (typ FH, FHS INOX). Oba produkty znajdą zastosowanie w wielu przemysłowych branżach. Sprawdzą się w użyciu do metali, a nawet do stali nierdzewnej.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i wytrzymałe. Po użyciu są praktycznie niewidoczne. Licują się z powierzchnią, do której zostały wciśnięte. Ich największa zaletą jest bardzo łatwa obróbka, a co za tym idzie spora oszczędność czasu.

Tulejki z gwintem – otwarte a może zamknięte?

Jeśli do swojej pracy poszukujesz profesjonalnych tulejek to dobrze trafiłeś. Firma oferuje tulejki z gwintem otwarte: TYP SOA, SO, SOS oraz SO4. Są idealne do metalu, a wybór jest naprawdę duży. Bez względu na to, jak skomplikowane są twoje potrzeby, znajdziesz coś nie niezawodnego. Aluminium jest tworzywem, z którego wykonano tulejki wciskane PEM. Dzięki temu są mocne i twarde. Dobrze wpasowują się w metal.

Maszyny kołem się toczą

Koła przemysłowe występują w wersji nierdzewnej, przemysłowej a nawet wysokotemperaturowej. Szeroka oferta wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Sprawdzają się w branży spożywczej, w maszynach i urządzeniach oraz branży piekarniczej. Wszędzie tam, gdzie sprzęty muszą się poruszać. Wybór odpowiednich kół determinują warunki pracy. Znaczenie ma podłoże, po którym urządzenie będzie jeździć. Czy będzie sucho, a może mokro? Na zewnątrz, gdzie warunki atmosferyczne są zmienne, czy może w środku?

Kolejny ważny element to obciążenie. Rodzaj koła przemysłowego dobieramy do intensywności nacisku. Koła pneumatyczne będą odporne na mechaniczne odkształcenia i duży nacisk. Z kolei koła poliuretanowe pracują bardzo cicho, niemal w ogóle ich nie słychać. Koło gumowe ma najlepszą przyczepność, a poliamidowe będzie bezpieczne dla naszej podłogi. Każde koło projektowane jest z myślą o różnych warunkach. Warto przemyśleć przed zakupem do czego będzie nam służyło.

Możesz również polubić…