Wiertarki stołowe i niezbędne akcesoria

Maszyny od PEX

Wiele firm, specjalizuje się w wykonywaniu dobrych maszyn do obróbki metali i wielu innych czynności z tym związanych. Na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych ofert które z pewnością przykują naszą uwagę. Jednak to PAX maszyny aktualnie są najlepszą i zarazem najciekawszą opcją do wyboru. Firma może pochwalić się sprzedażą maszyn do obróbki metalu od renomowanych europejskich producentów. Kupując maszynę właśnie od nich mamy pewność i gwarancję jakości. W ofercie znajdziemy przede wszystkim maszyny, które przeznaczone są dla małych oraz średnich firm, dla wielkich zakładów produkcyjnych również znajdą się dogodne oferty. Ponad to odwiedzając czy to sklepy stacjonarne czy internetowe napotkamy warte uwagi promocje, na których można sporo zaoszczędzić. W zanadrzu firma posiada opcje wprowadzenia maszyn w leasing oraz możliwość kupna używanych maszyn. Z kolei dzięki wykwalifikowanym pracownikom, będziemy mogli skorzystać z cennych rad co do wyboru najlepszej maszyny. Natomiast za przyczyną serwisantów, naprawa uszkodzonych elementów będzie szybka i bezbłędna.

Najlepsza ostrzałka do wierteł?

Kupując jakąkolwiek maszynę każdy ma nadzieję, że będzie ona służyć wiele długich lat. Dlatego też ostrzałka do wierteł PAX 13 jest najlepszym wyborem. Idealnie nadaje się dla mniejszych ale również dla tych trochę większych firm. Dzięki odpowiednio dobranym komponentą, cechuje ją bardzo wysoka wydajność przy stosunkowo małych kosztach. Ponieważ posiada ona diamentowe tarcze bezproblemowo można ostrzyć na niej wiertła kobaltowe oraz węglikowe. Jej głównymi atutami są silnik elektryczny, który gwarantuje pracę przez ciągłe 2 godziny bez wymuszonej przerwy, co jest ważną cechą podczas pracy. Ponad to posiada tolerancję na ostrzenie wynoszącą ± 0,05 mm oraz możliwość ostrzenia kątów w szerokim zakresie od 90 do 140 stopni. Kompaktowa obudowa wraz z wieloma nakładającymi się na siebie zaletami umieszczają tę maszynę na samym szczycie listy wielu tego typu maszyn.

Wiercenie stacjonarne

Wiertarka stołowa to niewielka lecz jakże potrzebna w każdym domowym warsztacie, lecz nie tylko w mniejszych firmach też jest bardzo ważnym elementem utrzymania ruchu. Bezproblemowo za jej pomocą wykonuje się otwory w metalu, drewnie lub innych materiałach wraz z możliwością zmiany wielkości wiertła w zależności od potrzeby. Kupujący ma możliwość wyboru z pośród wiertarek słupowych, kolumnowych czy zespołowych. Wiertarki stołowe w sklepach PEX są produkowane przez wielkiego Hiszpańskiego producenta, który zajmuje się produkcją wiertarek stołowych od 1961 roku. W ich ofercie znajdziemy szeroki wybór dodatkowego lecz niezbędnego wyposażenia do działania tego urządzenia. Dodatkowym atutem jest to, że kupując wiertarki w sklepach PEX otrzymujemy możliwość naprawy gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej. Więc nie trzeba się obawiać o ewentualne problemy z naprawą po wygaśnięciu gwarancji. Są to najlepsze wiertarki stołowe na rynku, które powstały z doświadczenia i wielu opinii fachowców.

Możesz również polubić…